ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Small Foot Guličková dráha so zvukom

Kód: 2868
Tip
Neohodnotené
€25
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ak ešte nepoznáte guličkovú dráhu- zvukostrom, je na čase to zmeniť! Toto je od nás tip na mimoriadne pútavú a zaujímavú hračku, verte tomu, že deti bude neskutočne baviť a budú vkladať sklenené guličky do otvoru stále dokola. Guličky pri dotyku s farebnými listami vydávajú bubnujúci zvuk a podľa veľkosti listov má zvuk vždy inú intenzitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto guličková dráha poskytuje skutočný zvukový zážitok. Keď sa sklenená gulička zasunie do drevenej dráhy, postupne sa ozývajú rôzne zvuky, pretože na ceste nadol padá na rôzne veľké drevené krídla podobne ako koliesko, čím vytvára rôzne zvuky. Zvuk smerom zhora nadol je čoraz hlasnejší. Deti budú nadšené. Guličky sú súčasťou balenia.

POZOR! Fotografie sú ilustračné, produkt sa môže líšiť vo viacerých detailoch.

Pre veľkosť guličky je udávaný vek 3+, no zaujme aj menšie deti od 18m (používať pod dozorom dospelého).

 

Hlavné vlastnosti:

  • zvuková hračka
  • rozvíja zručnosť a zmysly detí
 

 

 

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky typu MONTESSORI
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg
Položka bola vypredaná…