Vernostný program!!! Doprava ZDARMA už nad 99 EUR!

VERNOSTNÝ PROGRAM

VERNOSTNÝ PROGRAM

Registrovaný zákazník

 • Základná registračná zľava 0 - 99,- €                                            -5%
 • Celkový súčet všetkých objednávok nad 100,- €                          -6%
 • Celkový súčet všetkých objednávok nad 250,- €                          -7%
 • Celkový súčet všetkých objednávok nad 400,- €                          -8%
 • Celkový súčet všetkých objednávok nad 600,- €                          -9%
 • Celkový súčet všetkých objednávok nad 1000,- €                       -10%

 

 1. -5% zľava

Registračná zľava nie je podmienená výškou nákupu. Ak sa u nás zaregistrujete, získate automaticky zľavu 5%. Táto zľava vám bude uplatnená pri každom ďalšom nákupe.

 1. -6% zľava

V prípade, že celková výška vašich nákupov presiahne sumu 100,- €, systém vám pri vašom ďalšom nákupe automaticky priradí -6% zľavu. S touto zľavou nakupujete až do ďalšieho cenového limitu, kedy vám bude priradená -7% zľava.

 1. -7% zľava

Ak vaše celkové nákupy presiahnu sumu 250,- €, získavate -7% zľavu pri vašom ďalšom nákupe. S touto zľavou nakupujete do výšky vašich objednávok v hodnote 399,- €.

 1. -8% zľava

S -8% zľavou nakupujete, pokiaľ vaše nákupy presiahnu hranicu 400,- €.

 1. -9% zľava

Ak je vaša celková útrata nad sumu 600,- € nakupujete s -9% zľavou.

 1. -10% zľava

Zľava -10% začína platiť, ak celková hodnota vašich nákupov presiahne sumu 1000,- €, táto zľava je už trvalá.

 

Zákazník po registrácii/prihlásení vidí v e-shope ceny za tovar už s registračnou/vernostnou zľavou. V prípade, že sú v e-shope produkty v zľave, zľava za tieto produkty a vernostná zľava sa NESČÍTAVAJÚ. Pre uplatnenie vernostnej zľavy je nutné, aby bol zákazník PRIHLÁSENÝ.

Všetky zákazníkove objednávky systém eviduje a vernostnú zľavu vyhodnotí na základe súčtu týchto objednávok. V prípade, že je nákupmi prekročená určitá cenová hranica so zľavou, je táto zľava uplatnená až pri ďalšom nákupe. Napríklad, ak váš prvý nákup bude nad 100,- €, je vám uplatnená 5% zľava, ale na ďalší nákup vám už systém priradí 6% zľavu.

V prípade, že medzi jednotlivými objednávkami bude pauza dlhšia než 1 kalendárny rok, zákazník automaticky prichádza o možnosť čerpať vyššiu zľavu a vracia sa k základnej -5% registračnej zľave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie