ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

VERNOSTNÝ PROGRAM

VERNOSTNÝ PROGRAM

Registrovaný zákazník

  • Základná registračná zľava 0 - 99,- €                                             -5%
  • Celkový súčet všetkých objednávok nad 100,- €                           -7%
  • Celkový súčet všetkých objednávok nad 400,- €                          -10%
  • Celkový súčet všetkých objednávok nad 800,- €                          -13%
  • Celkový súčet všetkých objednávok nad 1200,- €                         -15%

 

  1. -5% zľava

Registračná zľava nie je podmienená výškou nákupu. Ak sa u nás zaregistrujete, získate automaticky zľavu 5%. Táto zľava vám bude uplatnená pri každom ďalšom nákupe.

  1. -7% zľava

V prípade, že celková výška vašich nákupov presiahne sumu 100,- €, systém vám pri vašom ďalšom nákupe automaticky priradí -7% zľavu. S touto zľavou nakupujete až do ďalšieho cenového limitu, kedy vám bude priradená -10% zľava.

  1. -10% zľava

Ak vaše celkové nákupy presiahnu sumu 400,- €, získavate -10% zľavu pri vašom ďalšom nákupe. S touto zľavou nakupujete do výšky vašich objednávok v hodnote 799,- €.

  1. -13% zľava

S -13% zľavou nakupujete, pokiaľ vaše nákupy presiahnu hranicu 800,- €.

      5.  -15% zľava

Zľava -15% začína platiť, ak celková hodnota vašich nákupov presiahne sumu 1200,- €, táto zľava je už trvalá.

 

Zákazník po registrácii/prihlásení vidí v e-shope ceny za tovar už s registračnou/vernostnou zľavou. V prípade, že sú v e-shope produkty v zľave, zľava za tieto produkty a vernostná zľava sa NESČÍTAVAJÚ. Pre uplatnenie vernostnej zľavy je nutné, aby bol zákazník PRIHLÁSENÝ.

Všetky zákazníkove objednávky systém eviduje a vernostnú zľavu vyhodnotí na základe súčtu týchto objednávok. V prípade, že je nákupmi prekročená určitá cenová hranica so zľavou, je táto zľava uplatnená až pri ďalšom nákupe. Napríklad, ak váš prvý nákup bude nad 100,- €, je vám uplatnená 5% zľava, ale na ďalší nákup vám už systém priradí 7% zľavu.

V prípade, že medzi jednotlivými objednávkami bude pauza dlhšia než 1 kalendárny rok, zákazník automaticky prichádza o možnosť čerpať vyššiu zľavu a vracia sa k základnej -5% registračnej zľave.

 https://www.simplytoys.sk/registracia/