ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Small Foot Vzdelávacie počítadlo farebné

Kód: 3734
Neohodnotené
€14
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Večná klasika, ktorá učí ľudí základy aritmetiky už celé generácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto klasické posuvné počítadlo vyrobené z robustného dreva umožňuje malým nadšencom precvičovať matematiku a učí ich číselné pomery. Jasne farebné korálky v desiatich radoch sa dajú posúvať dopredu a dozadu. Skvelý darček pre všetkých (začínajúcich) školákov!

Hlavné vlastnosti:

  • 10 radov po 10 korálkach
  • Vyrobené zo 100 % dreva FSC®
  • Rozmer: 20x6x28 cm
    Vek: 4+
    Materiál: 100% FSC drevo

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

  

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky typu MONTESSORI
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.47 kg