ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Mideer Puzzle LEVEL UP! 04 - DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY

Kód: 3971
Neohodnotené
Značka: Mideer
€18,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Ocenená sada puzzle na postupný rozvoj dieťaťa. Puzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá sada puzzle, ktorá získala ocenenia aj na celosvetovej úrovni.

ÚROVEŇ 04 pre pokročilých.

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá sada puzzle, ktorá získala ocenenia aj na celosvetovej úrovni.

Táto sada puzzle obsahuje celkom 7 úrovní podľa rozvoja inteligencie detí vo veku 1-7 rokov, pričom každá úroveň zodpovedá deťom rôzneho veku.

Pokročilý systém tejto skladačky sa prejavuje najmä v troch aspektoch. Počet kusov začína od 2 kusov a postupne sa zvyšuje až na 247 kusov. Mení sa aj podľa zložitosti ilustrácie od obrázkov zvierat cez prírodné, mestské a iné scenérie až po geografiu sveta, čím sa primerane rozširuje rozsah detského poznávania. Napokon aj umelecké stvárnenie ilustrácie má rôzne úrovne.

Puzzle obsahujú celkom 3 puzzle s motívom zvierat v rôznych dopravných prostriedkoch. Puzzle obsahujú od 54 do 88 dielikov.

A to nie je všetko. Súčasťou balenia je aj CERTIFIKÁT, ktorý potvrdzuje úroveň skúseností dieťaťa podľa priloženej tabuľky. Na tento účel sú k certifikátu pripojené nálepky. Dosiahlo vaše dieťa úroveň pokročilého začiatočníka a chce sa zlepšiť? Žiadny problém - podľa dosiahnutej úrovne nájdite najbližšiu náročnejšiu úroveň puzzle, objednajte si ho a zajtra môžete cvičiť.

Rozmery balenia: 17,5 cm x 9 cm x 20 cm

Počet dielikov puzzle: 54 dielikov, 70 dielikov, 88 dielikov

Vhodné pre deti od 3,5 rok

Dodatočné parametre

Kategória: Kartónové puzzle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.26 kg