ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Mideer LEVEL UP! 03 Zvieratká v prírode- Puzzle

Kód: 3183
Neohodnotené
Značka: Mideer
€16,62
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

Tri rôzne puzzle s tematikou zvieratiek na rôznych miestach v prírode rozveselia každé malé dieťa. Puzzle obsahujú 24 až 35 dielikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásne ilustrované puzzle pre stredne pokročilých staviteľov. Začnite úrovňou 02 pre najmenšie deti a pokračujte až po úroveň 07, kde nájdete až 252 kusové puzzle!

Puzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá sada puzzle, ktorá získala ocenenia aj na celosvetovej úrovni. Má celkom 7 úrovní podľa rozvoja inteligencie detí vo veku 1-7 rokov, pričom každá úroveň zodpovedá deťom iného veku. Menia sa aj zložitosti ilustrácie od obrázkov zvierat cez prírodné, mestské a iné scenérie až po geografiu sveta.

Súčasťou balenia je aj CERTIFIKÁT, ktorý potvrdzuje úroveň skúseností dieťaťa podľa priloženej tabuľky. Na tento účel sú k certifikátu pripojené nálepky.
 
Pokročilý systém tejto skladačky sa prejavuje najmä v troch aspektoch. Počet kusov začína od 2 kusov a postupne sa zvyšuje až na 252 kusov. Mení sa aj podľa zložitosti ilustrácie od obrázkov zvierat cez prírodné, mestské a iné scenérie až po geografiu sveta, čím sa primerane rozširuje rozsah detského poznávania. Napokon aj umelecké stvárnenie ilustrácie má rôzne úrovne.

Rozmery balenia: 17,5 cm x 9 cm x 20 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Kartónové puzzle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg