ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Drevená nasadzovacia veža Movere

Kód: 55
Akcia
Neohodnotené
€9,90 –10 %
10946 veža
€9,90 –10 % €8,91
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

S touto hračkou môžu deti trénovať svoje jemné motorické schopnosti hravým spôsobom. Klasická drevená motorická hračka vyrobená ekologicky šetrným spôsobom s certifikátom FSC®. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené krúžky musí dieťa uchopiť a podľa veľkosti nastoknúť na drevený kolík. Všetky kusy sú zo 100% certifikovaného dreva FSC® .

Výška veže : 12 cm, Ø cca. 8,5 cm, hmotnosť : 0,24 kg.

  • rozvíja jemnú motoriku dieťaťa
  • klasická hračka v modernom farebnom dizajne
  • vyrobené zo 100 % dreva FSC®

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

 

 

 

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: 12m+
Záruka: 2 roky