ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Small Foot Nasadzovacia veža Tiger Safari

Kód: 681
Neohodnotené
€11,15
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Nasadzovacia veža alebo rozkolísaná pyramída? Oboje! Tento priateľský tiger sa ukáže v plnej kráse hneď ako deti poskladajú všetky drevené krúžky na seba v správnom poradí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nasadzovacie zvieratko o 7 kusoch trénuje koordináciu ruka-oko, tiež porozumenie tvarom a veľkostiam. Motorická hra v moderných farbách je vyrobená z robustného dreva. Polkruhová základňa sa jemne kolíše a ponúka tak pri skladaní viac zábavy a náročnosti.

  • pastelové farby
  • základňa a 6 dielov

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.33 kg