ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Djeco DIY-Vytvor si sám Štýlové a zlaté náramky: papierové korálky 35+ ks

Kód: 3003
Neohodnotené
Značka: Djeco
€16,25
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

DIY sada na zhotovenie papierových korálok a viac než 35 kusov pestrých náramkov

Detailné informácie

Podrobný popis

Dieťa si nastrihá farebné vzorované aj zlaté papiere, prúžok stočí a zlepí do tvaru korálky. Korálky navlečie na gumičku, môže doplniť prívesok, zviaže a náramok je hotový!

Na výrobu korálok je k dispozícii 20 papierových hárkov, farebných vzorovaných aj zlatých, s vyznačenými líniami na strihanie. Všetky hárky nastrihané na trojuholníkové prúžky vystačia na viac než 400 korálok! Prúžky stačí stočiť pomocou paličky a na konci zlepiť lepidlom. Potom už len navliecť na elastickú šnúrku (gumičku) a zviazať. Sada obsahuje aj 12 kusov zlatých príveskov rôznych tvarov: motýle, vážky, mušle, kvety a i., na ozdobenie náramku. Vďaka dostatku materiálu môže náramky vyrábať viacero detí!
Papier a kartón použitý na výrobu sady má ekologický certifikát FSC®.
Kolekcia DIY (Urob si sám) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť si umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.
Obsah: 20 hárkov farebných vzorovaných a zlatých papierov (19 x 19 cm), 6 drevených paličiek, elastickú šnúru (gumičku) modrú (4,2 m), elastickú šnúru (gumičku) zlatú (4,2 m), 12 zlatých príveskov (motýle, vážky, mušle, kvety a i.), 1 tyčinkové lepidlo, obrázkový návod
Odporúčaný vek: 7 - 12 rokov
Rozmery balenia: 20 x 20 x 3,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne sady
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg