ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Mideer Premietačka detských príbehov a lampička 12 rozprávok

Kód: 538
Tip
14 hodnotení
Značka: Mideer
€27,04
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Tento úžasný vynález vám nesmie doma chýbať! Multifunkčný prístoj 4v1- premietanie rozprávok, prenosné svetlo, nočné svetlo a projektor nočnej oblohy. Vďaka vymeniteľným kotúčom si môžete premietnuť až 12 rozprávok- O Popoluške, O šťastnom princovi, O repe, Palculienku, Pinocchia, O perníčkovi, O chlapcovi, ktorý rozplakal vlka, Ja chcem ísť do vesmíru, O Karkulke, O škaredom káčatku, O lišiakovi a kocúrovi a Tri prasiatka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súčasťou balenia je brožúra s českými a slovenskými textami rozprávok a obrázky pre rozprávačov. Premietaná rozprávka môže mať až 50cm x 150cm, záleží na vzdialenosti. Zoom slúži k zaostreniu obrazu na stene. Časovač automaticky vypne prístroj po 15 minútach.

Rozprávky: O Popoluške, O šťastnom princovi, O repe, Palculienku, Pinocchia, O perníčkovi, O chlapcovi, ktorý rozplakal vlka, Ja chcem ísť do vesmíru, O Karkulke, O škaredom káčatku, O lišiakovi a kocúrovi a Tri prasiatka.

Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Rozmery: 20,5cm x 15,5cm x 8cm

Batérie nie sú súčasťou balenia.

Návod na použitie:

V hornej časti premietačky sa vkladajú kotúčiky s rozprávkami, koliečko sa posunie jemným otočením.

Červené tlačítko má 3 funkcie: 1. stlačenie- zapne rozprávkový projektor, 2 stlačenia- zapne svetlo, 3 stlačenia- vypne svetlo.

 

Dodatočné parametre

Kategória: HRY A HRAČKY PODĽA TYPU
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg