ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Mideer Magnetická stavebnica Závodný okruh 115 ks

Kód: 4048
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Mideer
ZADARMOZADARMO
26210943b5613d6881bb6da0dc2fbd05c1e96c93
€92,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Špeciálna magnetická stavebnica od spoločnosti MiDeer je originálna stavebnica pre malých staviteľov autodráh. Deti si môžu precvičovať priestorovú predstavivosť, jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a kreativitu

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto magnetická stavebnica obsahuje všetko, čo deti očakávajú od skvelej autodráhy. Stavebnica obsahuje až 115 jednotlivých dielikov, takže si môžete postaviť pretekársku dráhu podľa svojich predstáv. A ak si neviete rady, balenie obsahuje aj návrhy okruhov od najjednoduchších až po mimoúrovňové typy pretekárskych okruhov.

A to ešte nie je všetko! Balenie obsahuje aj dve špeciálne autíčka, s ktorými potom deti môžu jazdiť a pretekať na vlastnoručne vytvorenej trati.

Magnetické dieliky sú robustné a vďaka zaobleným rohom sú bezpečné aj pre malé deti. Jednotlivé dieliky sú dômyselne vytvorené s drážkami na jazdenie autíčok a vďaka priehľadným žiarivým farbám celá autodráha vytvára dojem čarovnej stavby.

Túto magnetickú dráhu možno používať samostatne alebo v kombinácii s inými magnetickými stavebnicami od spoločnosti Mideer. Môžete si vytvoriť aj iné stavby, ktoré môžu doplniť pretekársku dráhu.

Stavebnica obsahuje nasledujúce magnetické dieliky:

7 kusov dlhých rovných koľajníc, 6 kusov krátkych rovných koľajníc, 10 kusov 90° zákrutových koľajníc, 6 kusov dlhých šikmých koľajníc

Stavebnica ďalej obsahuje: 2 ks pretekárskych autíčok, 50 ks zvislých pilierov na stavbu mimoúrovňovej dráhy, 25 ks vodorovných rámp pre lepšiu stabilitu pilierov, 9 ks dopravných značiek (3 ks kruhového tvaru, 3 ks štvorcového tvaru, 3 ks trojuholníkového tvaru), 1 ks samolepiek na nalepenie dopravných značiek, návod na stavbu pretekárskych okruhov ( celkom 43 typov pretekárskych okruhov zoradených podľa náročnosti stavby).

Batérie AA, ktoré sú potrebné na správne fungovanie autíčok, nie sú súčasťou balenia. Každé autíčko si vyžaduje 1 ks batérie.

Rozmery balenia: 44 cm x 36 cm x 7,5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.   

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky a stavebnice
Záruka: 2 roky