ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu ZDARMA nad 49€.

LE TOY VAN Petilou Motorická kocka

Kód: 595
Neohodnotené
Značka: Le Toy Van
€34,60
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Krásna drevená aktivity kocka od skvelej značky LE TOY VAN ponúka dieťaťu šesť rôznych činností: dvere na otváranie, koliesko na točenie, klapky s písmenami ABC a číslicami 123, nechýba tiež xylofón, ozubené kolieska kvetinky a dva vtáčiky na šmýkale..

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorická kocka patrí do kolekcie Petilou britskej značky LE TOY VAN, ktorá je špeciálne vytvorená pre najmenšie deti, ich zvedavosť a rozvoj motorických a senzorických schopností formou zábavnej hry. Petilou hľadá inšpiráciu vo farbách dúhy a prirodzenom vývoji dieťaťa.

Drevená aktivity kocka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu malému dieťaťu. Veľkosťou je vhodná do detskej ručičky, ideálna pre deti od 1 roku. Drevená aktivity kocka ponúka dieťaťu šesť rôznych činností: dvere na otváranie, koliesko na točenie, klapky s písmenami ABC a číslicami 123, nechýba tiež xylofón, ozubené kolieska kvetinky a dva vtáčiky na šmýkaLe. Dieťatko si natrénuje jemnú motoriku, logické zmýšľanie a trpezlivosť.

Hračky značky Le Toy Van sú vyrobené v etických podmienkach, z kvalitného dreva, maľované nezávadnými farbičkami na vodnej báze špeciálnou šetrnou technológiou, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Splňujú najprísnejšie bezpečnostné normy. Všetky hrany hračiek sú zaoblené.

  

 

Dodatočné parametre

Kategória: HRY A HRAČKY PODĽA TYPU
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…