ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Človeče nehnevaj sa Princess

Kód: 62
Neohodnotené
€20,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Ktorá kráľovská princezná dostane ako prvá svoju korunu? Štyri tímy rôzne farebných 3D princezien zo 100% FSC® certifikovaného dreva čakajú na svoj ťah. Kocka ukazuje, o koľko polí sa majú princezné pohnúť. S touto hrou si deti potrénujú porozumenie čísliciam a tiež sociálne zručnosti. Hracia plocha ako škatuľka, do ktorej môžete uzamknúť herné dieliky. Perfektná hra na cesty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štyri 3D drevené postavy sú detailne prepracované a ľahko uchopiteľné. Hra je skladacia, takže sa dá jednoducho uskladniť a je ideálna aj na cesty. Skladacia doska slúži ako úložný box pre postavičky a kocku. Spoločenská hra je vhodná pre 4 hráčov.

Rozmery: úložná skrinka : 24 x 12 x 3 cm

Výška postavy: 3 cm, Ø 2 cm

Hmotnosť: 0,3kg

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

 

 

 

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: od 4 rokov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg