ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Small Foot Drevený čajový set Rose

Kód: 100
Neohodnotené
€26,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Kto by odmietol čajovú besiedku pre malé princezné? S touto sadou krásnych a kvalitných drevených produktov možete pozvať na čaj všetky svoje kamarátky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje: 1 čajovú konvicu , 2 hrnčeky, 2 kocky cukru, 2 šálky, 2 lyžice, 2 čajové sáčky, 1 tanierik, 2 sušienky. 

Rozmery: 12 x 7 x 13 cm, hmotnosť 0,7kg.

 

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: od 3 rokov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg