ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

SuperPetit Silikónová podložka na vyfarbovanie Savana

Kód: 3904
Novinka
Neohodnotené
Značka: SuperPetit
€25
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Možnosti doručenia

Divoké zvieratá africkej savany sú tu! Detské silikónové nekonečné omaľovánky pre deti Super Petit sú výborná zábava na doma, na spríjemnenie čakania u lekára, na cesty, či na záhradu. Princíp omaľovánok je jednoduchý. Silikónovú podložku s vymaľovaným obrázkom stačí utrieť vlhkou handričkou a môžete maľovať odznovu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto súprava vzdelávacieho prestierania sa dodáva s 5 umývateľnými fixkami (špeciálne navrhnutými na silikón, nerozmazávajú sa, sú zmývateľné vodou) bezpečnými pre deti a je vyrobená z mäkkého potravinárskeho silikónu. Súpravu drží pohromade silikónový NÁRAMOK s maskou SuperPetit.

Táto odolná nepriľnavá podložka môže byť tiež použitá na ochranu vašich povrchov pred opotrebovaním umeleckými a remeselnými činnosťami – od maľovania cez varenie až po stavbu modelov.
Jednoducho utrite a začnite zábavu odznova pri ďalšom hraní.

NA CESTÁCH: Ideálne na zabavenie detí, nech ste kdekoľvek. Perfektné na cestovanie, premenia stoly v lietadlách, vlakoch a reštauráciách na hygienické protišmykové povrchy.
BEZPEČNÉ A MÄKKÉ: Vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu. Jeho neporézny antibakteriálny povrch je ideálny pre vaše ratolesti. Každá pružná nepriľnavá podložka je vyrobená z mäkkého potravinárskeho silikónu a zároveň poskytuje hygienický povrch na hranie alebo jedenie.
ZODPOVEDNÝ PRODUKT: SuperPetit je členom 1% fortheplanet, venuje 1% zisku organizáciám, ktoré sa zaviazali chrániť životné prostredie.
JEDNODUCHÉ UMÝVANIE – OPÄTOVNE POUŽITEĽNÉ

Materiál: 100% potravinársky silikón, neporézny
BPA a ftaláty FREE
Obsahuje 5 stierateľných fixiek na silikón
Rozmery: 40 x 30 cm
FSC obaly potlačené sójovým atramentom

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne sady
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.22 kg