ZĽAVA -20% na vybrané produkty v kategórii "AKCIE". Doprava cez Packetu Z-point a DEPO ZDARMA nad 49€.

Drevená vkladačka Valec s tvarmi

Kód: 63
Neohodnotené
€21,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Možnosti doručenia

Tento drevený valec ponúka tréning motorických zručnosti a súčasne učí deti triediť farby a tvary. Ak je hračka položená na boku dokáže rolovať a pri tom vydáva rachotivý zvuk. Veľa zábavy, rinčania a učenia sa s týmto valcom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farebná hračka, ktorá cvičí motorické zručnosti dieťaťa a zároveň ich učí rozpoznávanie tvarov. Rôzne tvarované kusy z bukového dreva sú vo farebnom prevedení a musia byť vložené do správnych tvarov. Gumový pás okolo otvoru zabraňuje vypadnutiu drevených prvkov. Zábavna hračka do detskej izby. 

Rozmery: kocka výška 15 cm, Ø 15 cm, tvarovaný kus 3 x 3 x 3 cm, hmotnosť 0,71kg.

 

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: 12m+
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg